- Par kustību
- Kustības kodols
Biedrības "Veselīga Latvija" valdes loceklis
Vai pārtikas šim gadam pietiks? Vai mēs esam pārtikas pašpietiekama valsts un šajā ziņā varam justies droši? Cik būtisks – līdzās ekonomiskajam, lauksaimiecībā ir emocionālais aspekts? Kāpēc lēta pārtika ir valsts neveselīguma un nabadzības pazīme?
“Veselīga Latvija” aicināja uz sarunu tiešsaistes konferences "STOP STRESS" līdzorganizatorus ārsti-kosmetaloģi, Panacea Pro klīnikas vadītāju un veselības kouču Ludmilu Stavro-Freibergu un biohakeri, “Wim Hof” elpošanas metodes sertificēto treneri Māri Žundu.
Vai Latvija var kļūt par bioloģiski pašpietiekamu valsti un spēt pati sevi pabarot? Vai “GreenFest” un “Laimīgā zeme Līgatne” Gaujas Nacionālajā parkā var kalpot kā iedvesmojošs prototips?
Vai esošajā situācijā ir iespējams mēģināt, sabiedrībai līdzdarbojoties, modelēt situācijas, kādās mēs gribētu redzēt savu valsti? Vai tomēr tas nav iespējams un mums atliek ļauties notikumu plūsmai?
Raimonds Platacis ir Latvijas radošajā vidē gana pazīstams un atzīts reklāmists, kurš pandēmijas laikā izgāja radikālu un paša iniciētu transformācijas procesu.
Ir pēdējais brīdis iemācīties padarīt bailes par saviem sabiedrotajiem un konstruktīvi ar tām sarunāties.
Kā cukurs ietekmē mūsu uztura paradumus, fizisko ķermeni, prāta skaidrību un darbību, mūsu bērnu attīstību un arī apkārtējo vidi un ekonomiku?
Par garīgās veselības pamatiem, par indivīda veselību un to, kāda būtu ideālā sabiedrība, ja neeksistētu realitāte.
Kas ir veselības pratība, un kāpēc Latvijā tās līmenis joprojām ir tik zems?
Būtiskākie izaicinājumi, domājot par valsts ekonomisko veselību.
Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācijas vadītājs
Veselības ministrijas galvenais speciālists psihiatrijā, RPNC Ambulatorā centra "Pārdaugava” vadītājs
Pusaudžu psihoterapeits, Pusaudžu un jauniešu psihoterapijas centra vadītājs.
Tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centra vadītājs
Biedrība “Veselīga Latvija” sadarbībā ar kultūras un mākslas portālu Arterritory.com aizsāk diskusiju ciklu par psihedēlisko vielu – kā vēl viena jaunākajos zinātniskajos pētījumos balstīta instrumenta, potenciālo izmantojumu medicīnā un terapijā mentālo un onkoloģisko saslimšanu gadījumā, paliatīvajā aprūpē, kā arī atkarību ārstēšanā.
Paradumu maiņa ir atslēga uz energoefektīvāku dzīvi. Galvenais mērķis ir samazināt patēriņu, nesamazinot komforta līmeni. Sarunā ar energoefektivitātes ekspertu Anriju Tukuli uzzinājām par energoefektivitātes tendencēm, ko nozīmē “klimatneitrāls mājoklis” un kā padarīt savu mājokli energoefektīvāku.
Mentālā veselība, it īpaši bērnu un pusaudžu, šobrīd ir ļoti aktuāls temats. Sarunā ar Bērnu slimnīcas fonda vadītāju un Pusaudžu resursu centra (PRC) valdes priekšsēdētāju Lieni Dambiņu parunājām par galvenajām aktualitātēm un problēmām, kā arī, kā tikt galā ar apkārt notiekošo.