Privātuma politika

Privātuma politika

Pēdējās izmaiņas: 2021. gada 13. oktobris

Šajā Privātuma politikā ir izklāstīta mūsu politika un procedūras Lietotāja datu vākšanai, izmantošanai un izpaušanai mūsu Pakalpojuma izmantošanas ietvaros, un tā informē par Lietotāja tiesībām un to, kā tās ir aizsargātas ar likumu.

Mēs Lietotāja Personas datus izmantojam, lai nodrošinātu un pilnveidotu mūsu Pakalpojumu. Izmantojot Pakalpojumu, Lietotājs piekrīt, ka viņa/viņas dati tiek ievākti un izmantoti saskaņā ar šo Privātuma politiku.

Interpretācija un definīcijas

Interpretācija

Termini, kas rakstīti ar lielo sākumburtu, ir definēti, kā norādīts zemāk. Termina definīcija nemainās, ja termins ir vienskaitlī vai daudzskaitlī.

Definīcijas

Šīs Privātuma politikas ietvaros

Konts nozīmē unikālu kontu, kas izveidots, lai Lietotājs varētu piekļūt mūsu Pakalpojumam vai tā daļām; Uzņēmums (šī dokumenta ietvaros arī — “mēs”, “mūsu”) nozīmē Veselīga Latvija, Lāčplēša ielā 75, Rīga, LV1010; Sīkdatnes ir nelielas datnes, ko Lietotāja datorā, mobilajā ierīcē vai citā ierīcē izvieto tīmekļa vietne un kas satur informāciju par Lietotāja tīmekļa pārlūkošanas vēsturi šajā vietnē iepriekšējo apmeklējumu laikā; Valsts nozīmē Latvija; Ierīce nozīmē jebkura ierīce, ar ko iespējams piekļūt Pakalpojumam, piemēram, dators, mobilais tālrunis vai planšetdators; Personas dati ir jebkura informācija, kas saistīta ar identificētu vai identificējamu personu; Pakalpojums nozīmē Vietni; Pakalpojumu sniedzējs nozīmē jebkuru privātpersonu vai juridisko personu, kas apstrādā datus Uzņēmuma vārdā. Ar to tiek saprasti trešās puses uzņēmumi vai personas, ko uzņēmums ir nolīdzis Pakalpojuma sniegšanai uzņēmuma vārdā, ar Pakalpojumu saistītu pakalpojumu sniegšanai vai, lai palīdzētu Uzņēmumam analizēt Pakalpojuma lietojumu; Lietojuma dati ir automātiski ievākti dati, ko ģenerē Pakalpojums vai Pakalpojuma infrastruktūra (piemēram, lapas apmeklējuma ilguma dati); Vietne ir „Veselīga Latvija” mājaslapa www.veseligalatvija.lv; Lietotājs ir persona, kas piekļūst Pakalpojumam vai izmanto to, vai uzņēmums vai cita juridiska persona, kuras vārdā privātpersona piekļūst Pakalpojumam vai izmanto to.

Lietotāju personas datu vākšana un izmantošana

Ievākto datu veidi

Personas dati. Pakalpojuma izmantošanas laikā mēs Lietotājam varam lūgt sniegt identificējošus personas datus, kas var tikt izmantoti, lai ar Lietotāju sazinātos vai to identificētu. Identificējoši personas dati var, citastarp, būt šādi:e-pasta adrese; lietojuma dati.

Lietojuma dati. Lietojuma dati tiek vākti automātiski Pakalpojuma izmantošanas laikā.

Lietojuma datos var ietilpt tāda informācija kā Lietotāja ierīces interneta protokola adrese (jeb IP adrese), pārlūka tips, pārlūka versija, Lietotāja apmeklētās Pakalpojuma lapas, apmeklējuma datums un laiks, lapās pavadītais laiks, unikāli ierīces identifikatori un citi diagnostikas dati.

Piekļūstot Pakalpojumam, izmantojot mobilo ierīci, noteikta informācija var tikt ievākta automātiski, tostarp, bet ne tikai Lietotāja izmantotās mobilās ierīces veids, Lietotāja mobilās ierīces unikālais ID, Lietotāja mobilās ierīces IP adrese, Lietotāja ierīces operētājsistēma, Lietotāja izmantotā mobilā interneta pārlūka tips, ierīces unikālie identifikatori un citi diagnostikas dati.

Var tikt ievākta arī informācija, ko Lietotāja pārlūks nosūta ik reizi, kad tiek apmeklēts mūsu Pakalpojumus vai tam tiek piekļūts no mobilās ierīces.

Sekošanas tehnoloģijas un sīkdatnes. Mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas sekošanas tehnoloģijas, lai sekotu darbībai mūsu Pakalpojumā un uzglabātu noteiktu informāciju. Sekošanas tehnoloģijas ir tīmekļa informatori, tagi un skripti, kas tiek izmantoti informācijas vākšanai un sekošanai, kā arī Pakalpojuma darbības pilnveidošanai un analīzei. Mēs varam, citastarp, izmantot tālāk norādītās tehnoloģijas.

Sīkdatnes un pārlūka sīkdatnes. Sīkdatnes ir nelielas datnes, kas tiek saglabātas Lietotāja ierīcē. Lietotājs savā Pārlūkā var iestatīt visu Sīkdatņu noraidīšanu vai paziņošanu par Sīkdatņu saņemšanu. Taču, ja Sīkdatnes netiek pieņemtas, atsevišķas Pakalpojuma daļas var nebūt pieejamas. Ja vien Lietotājs nav savā Pārlūkā iestatījis Sīkdatņu noraidīšanu, mūsu Pakalpojums var izmantot Sīkdatnes. Tīmekļa informatori. Atsevišķas mūsu Pakalpojuma daļas un mūsu e-pasti var saturēt nelielas elektroniskas datnes, sauktas par tīmekļa informatoriem (arī tīrie gifi, pikseļu tagi vai vienpikseļa gifi), kas Uzņēmumam ļauj, piemēram, saskaitīt, cik lietotāji ir apmeklējuši lapas vai atvēruši e-pastu, vai citas tīmekļa vietnes statistikas apkopošanai (piemēram, noteiktas sadaļas popularitātes fiksēšanai vai sistēmas vai servera integritātes pārbaudīšanai).

Sīkdatnes var būt “pastāvīgas” vai “sesijas” sīkdatnes. Pastāvīgās sīkdatnes paliek Lietotāja datorā vai mobilajā ierīcē arī pēc tam, kad Lietotājs atslēdzas no tiešsaistes, savukārt sesijas sīkdatnes tiek izdzēstas, tiklīdz Lietotājs aizver savu tīmekļa pārlūku. Plašāka informācija par sīkdatnēm: Kas ir sīkdatnes?.

Mēs izmantojam gan sesijas sīkdatnes, gan pastāvīgās sīkdatnes tālāk izklāstītajiem mērķiem.

Nepieciešamās / būtiskās sīkdatnes

Veids: Sesijas sīkdatnes

Administrators: Mēs

Mērķis: Šīs sīkdatnes ir būtiskas, lai Lietotājam nodrošinātu pakalpojumus Vietnē un ļautu Lietotājam izmantot noteiktas vietnes funkcijas. Tās palīdz autentificēt lietotājus un novērš viņu kontu neatļautu izmantošanu. Bez šīm Sīkdatnēm nav iespējams sniegt Lietotāja pieprasīto pakalpojumu, un šīs Sīkdatnes tiek izmantotas tikai, lai sniegtu šos pakalpojumus.

Sīkdatņu politikas / paziņojuma pieņemšanas sīkdatnes

Veids: Pastāvīgās sīkdatnes

Administrators: Mēs

Mērķis: Šīs Sīkdatnes identificē to, vai Lietotājs ir piekritis sīkdatņu izmantošanai Vietnē.

Funkcionālās sīkdatnes

Veids: Pastāvīgās sīkdatnes

Administrators: Mēs

Mērķis: Šīs Sīkdatnes mums ļauj iegaumēt Lietotāja iepriekšējos Vietnes apmeklējumos izdarītās izvēles, piemēram, pieteikšanās datus vai vēlamo valodu. Šo Sīkdatņu mērķis ir nodrošināt Lietotājam personalizētāju pieredzi un novērš nepieciešamību katrā Vietnes apmeklējuma reizē atkārtoti ievadīt savas preferences.

Plašāka informācija par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un lietotāja izvēlēm saistībā ar sīkdatnēm ir pieejama mūsu Sīkdatņu politikā un Privātuma politikas sadaļā par sīkdatnēm.

Lietotāja personas datu izmantošana

Uzņēmums var izmantot Lietotāja Personas datus turpmāk uzskaitītajos nolūkos.

Pakalpojuma sniegšanai un uzturēšanai, tostarp Pakalpojuma lietojuma uzraudzībai. Lietotāja konta pārvaldībai: lai reģistrētu Lietotāju kā Pakalpojuma lietotāju. Lietotāja sniegtie Personas dati var Lietotājam sniegt piekļuvi dažādām Pakalpojuma funkcijām, kas ir pieejamas reģistrētiem lietotājiem. Līguma izpildei: pirkuma līguma attiecībā uz Lietotāja iegādātajām precēm vai pakalpojumiem vai jebkura cita līguma, ko Lietotājs noslēdzis ar mums, izmantojot Pakalpojumu, sagatavošanai, atbilstībai un izpildei. Saziņai ar Lietotāju: saziņai ar Lietotāju e-pastā, pa tālruni, SMS vai citā elektroniskās saziņas formātā, piemēram, izmantojot mobilās lietotnes pašpiegādes paziņojumus par atjauninājumiem vai informatīvai komunikācijai par funkcionalitāti, produktiem vai nolīgtajiem pakalpojumiem, tostarp par drošības atjauninājumiem, kad tas nepieciešams vai pieņemams to īstenošanai. Lai nodrošinātu Lietotājam ziņas, īpašos piedāvājumus un vispārīgu informāciju par citiem mūsu piedāvātajiem produktiem, pakalpojumiem un notikumiem, kas ir līdzīgi tiem, ko Lietotājs jau iegādājies vai par kuriem Lietotājs ir interesējies, ja vien Lietotājs nav norādījis, ka nevēlas saņemt šādu informāciju. Lietotāja pieprasījumu pārvaldīšanai: no Lietotāja saņemto pieprasījumu izpildei un pārvaldīšanai. Biznesa vajadzībām: mēs Lietotāja informāciju varam izmantot, lai izvērtētu vai īstenotu mūsu aktīvu pilnīgu vai daļēju apvienošanu, atsavināšanu, restrukturizāciju, reorganizāciju, likvidāciju vai pārdošanu vai pārvešanu citā veidā, vai nu parastas darbības vai bankrota, likvidācijas vai līdzīgas procedūras ietvaros, kuras gaitā mūsu glabātie Pakalpojuma lietotāju Personas dati ir daļa no nododamajiem aktīviem. Citiem nolūkiem: mēs Lietotāja datus varam izmantot arī citiem nolūkiem, piemēram, datu analīzei, lietojuma tendenču identificēšanai, reklāmas kampaņu efektivitātes noteikšanai un mūsu Pakalpojuma, produktu, pakalpojumu, mārketinga un lietotāju pieredzes izvērtēšanai un pilnveidošanai.

Lietotāja personas datus varam nodot citām personām turpmāk norādītajos gadījumos.

Pakalpojumu sniedzējiem: mēs varam dalīties ar Lietotāja personas datiem ar Pakalpojumu sniedzējiem, lai uzraudzītu un analizētu mūsu Pakalpojuma lietojumu, sazinātos ar Lietotāju. Biznesa vajadzībām: mēs varam nodot vai pārsūtīt Lietotāja personas datus saistībā ar sarunām ar citu uzņēmumu par Uzņēmuma aktīvu apvienošanu, pārdošanu, finansēšanu vai pārņemšanu daļēji vai pilnībā vai šādu sarunu laikā. Ar saistītiem uzņēmumiem: mēs varam dalīties ar Lietotāja datiem ar mūsu saistītajiem uzņēmumiem. Šādā gadījumā mēs šiem saistītajiem uzņēmumiem pieprasām ievērot šo Privātuma politiku. Saistītie uzņēmumi ir mūsu mātes uzņēmums un jebkurš meitas uzņēmums, kopuzņēmuma partneri vai citi mūsu kontrolē esošie uzņēmumi, vai tādi, ar ko mums ir kopīga kontrolējošā struktūra. Ar sadarbības partneriem: mēs Lietotāja datus varam nodot saviem sadarbības partneriem, lai tie Lietotājam piedāvātu noteiktus produktus, pakalpojumus vai akcijas. Ar citiem lietotājiem: Lietotājam daloties ar saviem personas datiem vai citādi komunicējot ar citiem lietotājiem publiskā telpā, šī informācija var būt redzama visiem lietotājiem un var tikt izplatīta tālāk publiskajā telpā. Ar Lietotāja piekrišanu: mēs Lietotāja personas datus varam izmantot citiem nolūkiem, saņemot attiecīgu Lietotāja piekrišanu.

Lietotāja personas datu glabāšana

Uzņēmums Lietotāja personas datus glabā tikai tik ilgi, cik tas nepieciešams šajā Privātuma politikā izklāstīto mērķu īstenošanai. Lietotāja Personas dati tiek saglabāti un izmantoti nepieciešamajā apjomā, ievērojot mūsu juridiskās saistības (piemēram, ja likums mums nosaka pienākumu saglabāt Lietotāja datus), strīdu risināšanai un mums saistošu juridisku vienošanos un politiku īstenošanai.

Uzņēmums arī saglabā Lietojuma datus iekšējas analīzes nolūkos. Lietojuma dati parasti tiek glabāti īsāku laiku, izņemot, ja šie dati tiek izmantoti drošības uzlabošanai vai Pakalpojuma funkcionalitātes pilnveidošanai vai ja mums ir juridisks pienākums šos datus saglabāt ilgāk.

Lietotāja personas datu pārsūtīšana

Lietotāja dati, tostarp Personas dati, tiek apstrādāti Uzņēmuma birojos un citās apstrādē iesaistīto pušu atrašanās vietās. Tas nozīmē, ka šie dati var tikt pārsūtīti un glabāti datoros ārpus Lietotāja pavalsts, provinces, valsts vai citas oficiālās jurisdikcijas, kur datu aizsardzības likumdošana var atšķirties no tās, kas ir spēkā Lietotāja atrašanās vietas jurisdikcijā.

Piekrītot šai Privātuma politikai un iesniedzot šos datus, Lietotājs piekrīt datu pārsūtīšanai.

Uzņēmums veic visus saprātīgi nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu, ka Lietotāja dati tiek apstrādāti droši un atbilstoši šīs Privātuma politikas noteikumiem un Lietotāja Personas dati tiek pārsūtīti citām organizācijām vai valstīm, tikai ja pastāv atbilstoši kontroles mehānismi, tostarp Lietotāja personas datu drošības kontekstā.

Lietotāja Personas datu atklāšana

Biznesa darījumi. Ja Uzņēmums ir iesaistīts apvienošanās, pārņemšanas vai aktīvu pārdošanas darījumā, Lietotāja Personas dati var tikt nodoti tālāk. Mēs Lietotāju brīdināsim, pirms Personas dati tiek nodoti un spēkā stājas cita Privātuma politika.

Tiesībaizsardzības iestādes. Noteiktos apstākļos Uzņēmumam var būt pienākums atklāt Lietotāja Personas datus, ja to paredz likuma prasības vai, atbildot uz valsts iestādes (piemēram, tiesas vai valdības aģentūras) likumīgu pieprasījumu.

Citas juridiskās prasības. Uzņēmums var labticīgi atklāt Lietotāja Personas datus, uzskatot, ka šāda rīcība ir nepieciešama šādos gadījumos:

lai izpildītu tiesisku pienākumu; lai aizsargātu vai aizstāvētu Uzņēmuma tiesības vai mantu; lai novērstu vai izmeklētu iespējamu ar Pakalpojumu saistītu pārkāpumu; lai aizsargātu Pakalpojuma lietotāju vai sabiedrības drošību; lai aizsargātos no juridiskas atbildības.

Lietotāja Personas datu drošība. Lietotāja Personas datu drošība mums ir svarīga, taču jāņem vērā, ka neviena internetā izmantotā informācijas pārsūtīšanas vai elektroniskās uzglabāšanas metode nav 100% droša. Lai arī mēs tiecamies izmantot komerciāli pieņemamus Lietotāja Personas datu aizsardzības līdzekļus, mēs nevaram garantēt absolūtu drošību.

Saites uz citām tīmekļa vietnēm. Mūsu Pakalpojums var ietvert saites uz citām tīmekļa vietnēm, ko neuzturam mēs paši. Noklikšķinot uz trešās puses saites, Lietotājs tiek novirzīts uz šīs trešās personas vietni. Mēs stingri iesakām iepazīties ar jebkuras apmeklētās vietnes privātuma politiku.

Mēs nekontrolējam un neuzņemamies nekādu atbildību par trešo pušu vietņu vai pakalpojumu saturu, privātuma politiku vai izmantoto praksi.

Grozījumi Privātuma politikā. Laikā gaitā mēs varam atjaunināt savu Privātuma politiku. Mēs Lietotājus informējam par jebkuriem grozījumiem, publicējot jauno Privātuma politiku šajā lapā.

Mēs Lietotājus informējam e-pastā un/vai ar pamanāmu paziņojumu mūsu Pakalpojumā pirms grozījumu stāšanās spēkā, un attiecīgi mainām šīs Privātuma politikas augšā norādīto pēdējo izmaiņu datumu.

Iesakām Lietotājiem regulāri pārlasīt šo Privātuma politiku, lai iepazītos ar grozījumiem. Grozījumi Privātuma politikā stājas spēkā tad, kad tie ir publicēti šajā lapā.

Saziņa ar mums

Jautājumu gadījumā par šo Privātuma politiku ar mums var sazināties, rakstot uz e-pastu info@veseligalatvija.lv.