Mentālā veselība13.05.2022

Starptautiskā online konference "STOP STRESS"

 

Stress ir mūsdienu realitāte, izvairīties no tā nav iespējams, bet var iemācīties stiprināt savu stresa noturību, atrast savu zelta formulu, kura palīdzēs neizdegt, saglabājot savu efektivitāti un saudzīgi atjaunot savus resursus! Ir pienācis laiks katram uzņemties atbildību par savu veselību.

Šī konference dod visiem apmeklētājiem iespēju saņemt jaunākās zināšanas preventīvajā medicīnā tieši no ārstiem un citiem veselīga dzīvesveida ekspertiem. "STOP STRESS" konference ir piemērota visiem, kuri vēlās uzlabot savu mentālo un fizisko labsajūtu, kā arī paaugstināt dzīves kvalitāti kopumā.

Lielākā daļa iedzīvotāju mūsdienās ir pakļauta hroniskam stresam, kas neizbēgami izraisa izdegšanu, darbspēju samazināšanos, ģimenes attiecību, kā arī fiziskās un garīgās veselības pasliktināšanos. Jau vairāk kā divus gadus mēs dzīvojam pastāvīgas sociālās spriedzes un informācijas spiediena apstākļos. Ilgstoša izolācija pandēmijas dēļ, pilnvērtīgas socializācijas trūkums un kara darbība Eiropā izraisīja stabilitātes zudumu un nenoteiktību par nākotni.

Konferencē:

—> 26 Lektori - dalīsies ar savām zināšanām par stresa ietekmi uz mūsu fizisko un mentālo veselību, kā arī sniegs vērtīgus padomus kā mazināt stresa ietekmi.

—> 24 Stundas - Vērtīgas zināšanas un metodes stresa ietekmes mazināšanai

—> Pirmā diena bez maksas. Mācies un iedvesmojies!

Konferences rīkotājs - LAAIMA (LATVIJAS ANTI-AGING UN INTEGRATĪVĀS MEDICĪNAS ASOCIĀCIJA)

Reģistrēšanās: www.laaima.lv

Autora viedoklis ir neatkarīgs no portāla redakcijas. Autors ir atbildīgs par pausto faktu patiesumu.

Izmantojot informāciju no portāla “Veselīga Latvija”, atsauce ir obligāta.

Līdzīgi raksti

Tev varētu interesēt