Mentālā veselība30.05.2024

Trešā posma atskats: "Labāks Tu. Dienas Mikrodeva"

 Biedrības "Veselīga Latvija" un radio “EHR Latviešu Hiti” kopīgais projekts "Labāks Tu. Dienas Mikrodeva" turpina izglītot un iedvesmot klausītājus ar vērtīgām sarunām par mentālo un fizisko veselību. Trešajā posmā tika apspriestas dažādas svarīgas tēmas, un tajā piedalījās izcili viesi, kuri dalījās ar savām zināšanām un pieredzi.

Epizodes un tēmas


Trešajā posmā tika apspriestas šādas būtiskas tēmas:


● Pieaugšana strauji mainīgajā pasaulē - šajā epizodē klīniskā
psiholoģe Aija Krišjāne runāja par pieaugšanas procesu. Tika apskatītas tēmas, kā uzņemties atbildību par savu dzīvi un kādas tendences novērojamas sabiedrībā. Saruna bija īpaši vērtīga tiem, kas ikdienā strādā ar bērniem un pusaudžiem, palīdzot saprast veselīgu pieaugšanas procesu un atbalstīt jauno paaudzi.


● Uzvaras un zaudējumi - epizodē piedalījās olimpietis un uzņēmējs Pauls Pujāts un Brazīlijas džiu-džitsu praktizētājs un dizaineris Jānis Tiliba. Viņi runāja par uzvaru un zaudējumu nozīmi sportā, kā arī par to, kā panākumi un disciplīna sportā var palīdzēt gūt panākumus biznesā un dzīvē.


● Piedzīvojumu terapija dabā - šajā epizodē piedalījās komandas attīstības treneris Māris Resnis un Piedzīvojuma gara treneris Didzis Krogzems. Viņi apsprieda, kā piedzīvojumi un izaicinājumi dabā var kalpot kā terapeitisks process, veicinot pašizaugsmi un emocionālo labklājību.


● Sevis iepazīšanas ceļš - epizodē piedalījās profesionāls koučs Aivars Dresmanis un biohakere Inga Ulmane. Viņi dalījās ar savu pieredzi un ieteikumiem, kā pieņemt grūtus lēmumus un attīstīt pašizaugsmi. Saruna bija par drosmi, pacietību un ārēja atbalsta nozīmi sevis izzināšanas procesā.


● Biohakings: Kā “uzlauzt” savu ķermeni un prātu - tehnoloģiju entuziasts Artūrs Bernovskis un uzņēmējs Māris Berķis runāja par biohakinga principiem un tehnoloģijām, kas var uzlabot dzīves kvalitāti. Viņi apsprieda, kā tehnoloģijas var palīdzēt uzlabot pašsajūtu un vai tās nozīmē norobežošanos no dabas un iekšējām sajūtām.

Projekta attīstība un ietekme


Projekts "Labāks Tu. Dienas Mikrodeva" ir raiti attīstījies, un trešais posms ir pierādījis, cik nozīmīga un iedvesmojoša var būt vienkārša saruna. Raidījuma klausītāji ir atzinuši, ka saņēmuši vērtīgus padomus, kas palīdz uzlabot dzīves kvalitāti un emocionālo labklājību.

Plašsaziņas kanāli un sasniegumi


Papildus podkāstam, sociālajos tīklos kā Instagram, TikTok un Facebook tiek regulāri publicēts īsa formāta saturs no "Labāks Tu. Dienas Mikrodeva", kur tas jau ir sasniedzis vairākus simtus tūkstošus skatījumu un šis skaitlis strauji turpina attīstīties. Šī stratēģija ļauj sasniegt vēl plašāku auditoriju, kā arī nodrošina, ka interesantas sarunas un noderīgi padomi kļūst pieejami ikvienam, neatkarīgi no platformas, kuru viņi izmanto.

Nākamie soļi un gaidāmās epizodes


Ar nepacietību gaidām atlikušās raidījuma "Labāks Tu. Dienas Mikrodeva" epizodes, kas noslēgs ceturto un pēdējo posmu. Sagatavojieties vēl aizraujošām un izglītojošām sarunām, kas turpinās iedvesmot un uzlabot mūsu sabiedrību kopumā!
Paldies visiem klausītājiem par uzticību un atbalstu. Kopā mēs veidojam veselīgāku un apzinātāku Latviju!


#SIF_MAF2023

Autora viedoklis ir neatkarīgs no portāla redakcijas. Autors ir atbildīgs par pausto faktu patiesumu.

Izmantojot informāciju no portāla “Veselīga Latvija”, atsauce ir obligāta.

Līdzīgi raksti

Tev varētu interesēt