Mentālā veselība30.05.2024

Noslēdzot "Labāks Tu. Dienas Mikrodeva" ceturto posmu

Biedrības "Veselīga Latvija" un radio “EHR Latviešu Hiti” sadarbības projekts "Labāks Tu. Dienas Mikrodeva" ir noslēdzis savu ceturto posmu. Arī ceturtajā raidījuma posmā tika apspriestas dažādas aktuālas tēmas, un tajā piedalījās fantastiski viesi, kuri dalījās ar savām zināšanām un pieredzi.

 

Epizodes un tēmas 

Ceturtajā posmā tika runāts par šādām būtiskām tēmām:

● Kā iemācīties piedot - šajā epizodē piedalījās Hildegarde Graumane, komunikāciju un sabiedrisko attiecību speciāliste ar spēcīgu redzējumu. Diskusijā tika pētīta piedošanas nozīme un praktiski veidi, kā to iemācīties.

● Kāpēc ir veselīgi pasmieties par sevi - viesojās komiķis un aktieris Jānis Skutelis, kurš dalījās ar savu unikālo spēju pasmieties jebkurā dzīves situācijā. Viņš uzsvēra, ka humors var palīdzēt grūtos brīžos, kā arī uzlabot dzīves kvalitāti.

● Kā apzināti veidot pašapziņu - šajā epizodē tika aplūkoti praktiski veidi, kā veidot un stiprināt pašapziņu ikdienas dzīvē.

● Veiksmīga uzņēmēja instrumenti - epizodē tika sniegti vērtīgi padomi un rīki, kas palīdz uzņēmējiem gūt panākumus.

 

Projekta attīstība un ietekme

Projekts "Labāks Tu. Dienas Mikrodeva" turpina pilnveidoties, un līdz šim paveiktais darbs ir radījis ļoti pozitīvu ietekmi uz Latvijas jauniešiem un sabiedrību kopumā. Katra epizode ir veidota ar mērķi izglītot, iedvesmot un sniegt praktiskus padomus, kas spēs uzlabot klausītāju dzīves kvalitāti.

 

Plašsaziņas kanāli un sasniegumi

Papildus podkāstam, sociālajos tīklos kā Instagram, TikTok un Facebook tiek regulāri publicēts īsa formāta saturs no "Labāks Tu. Dienas Mikrodeva", kur tas jau ir sasniedzis vairākus simtus tūkstošus skatījumu un šis skaitlis strauji turpina attīstīties. Šī stratēģija ļauj sasniegt vēl plašāku auditoriju, kā arī nodrošina, ka interesantas sarunas un noderīgi padomi kļūst pieejami ikvienam, neatkarīgi no platformas, kuru viņi izmanto.

 

Paldies visiem klausītājiem par uzticību un atbalstu. Kopā mēs veidojam veselīgāku un apzinātāku Latviju!

#SIF_MAF2023

Autora viedoklis ir neatkarīgs no portāla redakcijas. Autors ir atbildīgs par pausto faktu patiesumu.

Izmantojot informāciju no portāla “Veselīga Latvija”, atsauce ir obligāta.

Līdzīgi raksti

Tev varētu interesēt